Nový web k DTM ČR digimapa.cz

7. prosince, 2023

Digitální technická mapa ČR

Snažíte se zorientovat v povinnostech a záplavě informací o Digitální technické mapě ČR (DTM ČR)? Máme pro vás skvělou zprávu! Firma ENVIPARTNER, která je dlouhodobě na špici v oblasti environmentálního inženýrství a digitálního mapování, právě spustila svůj nový web: www.digimapa.cz. Tento web je průvodcem nejen pro nováčky v oblasti DTM ČR, ale i pro zkušené správce, kteří hledají efektivnější způsoby, jak spravovat svá data.

Co přináší www.digimapa.cz

 • Jasné informace Víme, jak může být obtížné se vyznat v komplexních požadavcích DTM ČR. Web www.digimapa.cz přináší jasné a strukturované informace, které vám pomohou pochopit, co přesně od vás DTM ČR vyžaduje.
 • Krok za krokem Nezáleží na tom, jestli jste na začátku cesty nebo už v procesu implementace DTM ČR, náš web vás provede celým procesem – od počátečního nastavení až po finální správu dat.
 • Nástroje a zdroje Kromě informací nabízíme i praktické nástroje a zdroje, které vám usnadní práci. Ať už jde o základní rozcestník, díky kterému si ujasníte, co přesně potřebujete nebo odpovědi na nejčastější dotazy, máme vše, co potřebujete pro efektivní správu vaší infrastruktury v DTM ČR.
 • Expertní podpora V ENVIPARTNER rozumíme, že každý právní subjekt, stejně jako jeho zástupci jsou unikátní. Proto je náš tým expertů připraven vám poskytnout individuální podporu a poradenství.

Jaké služby nabízí ENVIPARTNER v oblasti DTM ČR

 • Poradenství Nenecháme vás na holičkách. Pomůžeme Vám pochopit, co DTM ČR obnáší přesně pro vás, vše pochopitelně vysvětlíme, aniž byste museli ztrácet čas na zdlouhavých neefektivních školeních.
 • Implementace Pomáháme s celým procesem implementace DTM ČR.
  • zjistíme, zda máte nějaká data – datový audit,
  • doměříme chybějící části vaší technické infrastruktury,
  • sjednotíme datové formáty vašich dat,
  • nahrajeme vaše data do DTM.
 • Správa dat Nabízíme řešení pro efektivní správu a aktualizaci vašich dat v souladu s požadavky DTM ČR.

Se službami ENVIPARTNER bude vaše cesta k úspěšné implementaci DTM ČR hladká a bez stresu. Ušetříte čas, zdroje a získáte jistotu, že vaše data jsou spravována správně a efektivně.

Navštivte www.digimapa.cz a objevte, jak můžeme transformovat vaši práci s DTM ČR. S ENVIPARTNER jste v dobrých rukou – společně směřujeme k efektivnější a udržitelnější budoucnosti!

Orientujete se v problematice DTM ČR a chcete si data o infrastruktuře spravovat sami. Víte, že aplikace WEGAS (tedy náš mapový portál pro obce) se k tomuto účelu výborně hodí? Prozkoumejte možnosti využití aplikace WEGAS

ENVIPARTNER – Vaše nejsnadnější cesta ke splnění podmínek DTM ČR! 🌐


Další články ze světa pasportizace

Parkování, velký zdroj nespokojenosti občanů obcí

Parkování, velký zdroj nespokojenosti občanů obcí

12. května, 2024

Městské parkování je často zdrojem frustrace jak pro řidiče, tak pro městské plánovače. Zatímco počet…

Celý článek
Upoutávka na ENVIPARTNER youtube kanál

Představujeme náš YouTube kanál

6. prosince, 2023

ENVIPARTNER představuje YouTube Kanál „Pasportujeme„: Váš průvodce světem nejnovějších technologií v oblasti mapování, sběru dat a…

Celý článek