Nový web k DTM ČR digimapa.cz

7. prosince, 2023

Digitální technická mapa ČR

Snažíte se zorientovat v povinnostech a záplavě informací o Digitální technické mapě ČR (DTM ČR)? Máme pro vás skvělou zprávu! Firma ENVIPARTNER, která je dlouhodobě na špici v oblasti environmentálního inženýrství a digitálního mapování, právě spustila svůj nový web: www.digimapa.cz. Tento web je průvodcem nejen pro nováčky v oblasti DTM ČR, ale i pro zkušené správce, kteří hledají efektivnější způsoby, jak spravovat svá data.

Co přináší www.digimapa.cz

 • Jasné informace Víme, jak může být obtížné se vyznat v komplexních požadavcích DTM ČR. Web www.digimapa.cz přináší jasné a strukturované informace, které vám pomohou pochopit, co přesně od vás DTM ČR vyžaduje.
 • Krok za krokem Nezáleží na tom, jestli jste na začátku cesty nebo už v procesu implementace DTM ČR, náš web vás provede celým procesem – od počátečního nastavení až po finální správu dat.
 • Nástroje a zdroje Kromě informací nabízíme i praktické nástroje a zdroje, které vám usnadní práci. Ať už jde o základní rozcestník, díky kterému si ujasníte, co přesně potřebujete nebo odpovědi na nejčastější dotazy, máme vše, co potřebujete pro efektivní správu vaší infrastruktury v DTM ČR.
 • Expertní podpora V ENVIPARTNER rozumíme, že každý právní subjekt, stejně jako jeho zástupci jsou unikátní. Proto je náš tým expertů připraven vám poskytnout individuální podporu a poradenství.

Jaké služby nabízí ENVIPARTNER v oblasti DTM ČR

 • Poradenství Nenecháme vás na holičkách. Pomůžeme Vám pochopit, co DTM ČR obnáší přesně pro vás, vše pochopitelně vysvětlíme, aniž byste museli ztrácet čas na zdlouhavých neefektivních školeních.
 • Implementace Pomáháme s celým procesem implementace DTM ČR.
  • zjistíme, zda máte nějaká data – datový audit,
  • doměříme chybějící části vaší technické infrastruktury,
  • sjednotíme datové formáty vašich dat,
  • nahrajeme vaše data do DTM.
 • Správa dat Nabízíme řešení pro efektivní správu a aktualizaci vašich dat v souladu s požadavky DTM ČR.

Se službami ENVIPARTNER bude vaše cesta k úspěšné implementaci DTM ČR hladká a bez stresu. Ušetříte čas, zdroje a získáte jistotu, že vaše data jsou spravována správně a efektivně.

Navštivte www.digimapa.cz a objevte, jak můžeme transformovat vaši práci s DTM ČR. S ENVIPARTNER jste v dobrých rukou – společně směřujeme k efektivnější a udržitelnější budoucnosti!

Orientujete se v problematice DTM ČR a chcete si data o infrastruktuře spravovat sami. Víte, že aplikace WEGAS (tedy náš mapový portál pro obce) se k tomuto účelu výborně hodí? Prozkoumejte možnosti využití aplikace WEGAS

ENVIPARTNER – Vaše nejsnadnější cesta ke splnění podmínek DTM ČR! 🌐


Další články ze světa pasportizace

Představujeme náš YouTube kanál

6. prosince, 2023

ENVIPARTNER představuje YouTube Kanál „Pasportujeme„: Váš průvodce světem nejnovějších technologií v oblasti mapování, sběru dat a…

Celý článek

Kontrola fotovoltaiky dronem

26. září, 2023

Fotovoltaické elektrárny zaznamenaly v posledních letech obrovský rozmach. Jako každá jiná technologie i solární panely vyžadují…

Celý článek