Představujeme náš YouTube kanál

6. prosince, 2023

ENVIPARTNER představuje YouTube Kanál „Pasportujeme„: Váš průvodce světem nejnovějších technologií v oblasti mapování, sběru dat a pasportizace.

Jste fascinováni světem dronů, leteckého snímkování, vytváření digitálních modelů a mračen bodů? Pak pro vás máme úžasnou novinku! ENVIPARTNER, lídr v oblasti environmentálního inženýrství a digitálního mapování, právě spustil svůj vlastní YouTube kanál nazvaný „Pasportujeme„. Tento kanál je určen pro každého, kdo chce nahlédnout do fascinujícího světa digitálního mapování a environmentálních inovací.

Co můžete od kanálu očekávat?

Nahlédnete pod pokličku Youtube kanál Pasportujeme vám umožní nahlédnout do zákulisí procesů, které stojí za vytvářením digitálních modelů infrastruktury. Od pořizování dat pomocí dronů až po jejich zpracování – uvidíte to vše!

Edukativní obsah Chcete vědět více o efektivních povodňových prohlídkách, digitálních modelech mostů nebo o monitorování kůrovcové kalamity? Naše videa rozšíří vaše obzory.

Praktické rady a tipy Zjistěte, jak můžete ve svém každodenním životě přispět k ochraně životního prostředí a jaké inovace můžete využít ve své obci nebo firmě.

Proč sledovat „Pasportujeme“?

V dnešní době, kdy se technologie neustále vyvíjí a hrají klíčovou roli v ochraně našeho životního prostředí i správě majetku, je důležité zůstat informován. Kanál „Pasportujeme“ vám nabízí jedinečnou příležitost dozvědět se více o nejnovějších trendech a technologiích v oblasti digitálního mapování. Ať už jste starosta, student, nebo se jen zajímáte o udržitelnost a technologie, tento kanál je pro vás.

Připojte se k Nám!

Navštivte náš YouTube kanál „Pasportujeme“ a přihlaste se k odběru, abyste nezmeškali žádná naše videa. Sdílejte naše videa s přáteli, kolegy a všemi, kteří mají zájem o environmentální inovace a digitální mapování.


Další články ze světa pasportizace

Parkování, velký zdroj nespokojenosti občanů obcí

Parkování, velký zdroj nespokojenosti občanů obcí

12. května, 2024

Městské parkování je často zdrojem frustrace jak pro řidiče, tak pro městské plánovače. Zatímco počet…

Celý článek
Digitální mapa ČR

Nový web k DTM ČR digimapa.cz

7. prosince, 2023

Digitální technická mapa ČR Snažíte se zorientovat v povinnostech a záplavě informací o Digitální technické mapě…

Celý článek