obec Nedašov

7. června, 2023

Firma ENVIPARTNER, s.r.o. pro nás zpracovávala pasport hřbitova a byli jsme velmi spokojeni s touto službou.

Kladné hodnocení:

  • Rychlost zpracování přesně podle požadavku. Byl dodržen harmonogram a domluvený postup. Pasport jsme potřebovali doložit na stavební úřad kvůli vyjádření se ke změně druhu pozemku na hřbitově z trvalého travního porostu na jinou plochu, pohřebiště.
  • Poradenství ohledně rozšíření hrobových míst a zapracování návrhu do pasportu. Pracovníkem dané firmy bylo navrženo rozmístění dalších hrobových míst na daném prostoru a toto bylo do pasportu zapracováno.
  • Příznivá cena. Tato společnost byla doporučena MěÚ Valašské Klobouky, kde zpracovávala taky pasport hřbitova a vyhrála tam výběrové řízení.
  • Možnost rozšíření spolupráce s touto firmou. Je možné pokračovat ve spolupráci při zpracování dalších potřebných pasportů v obci. Firma nám řeší i označení hrobových míst formou štítků.

Děkujeme za spolupráci, hlavně za rychlost zpracování našeho požadavku a za možnost v budoucnu využít další služby této společnosti.

Bc. Alena Nováková
starostka obce Nedašov

Další články ze světa pasportizace

Nový web k DTM ČR digimapa.cz

7. prosince, 2023

Digitální technická mapa ČR Snažíte se zorientovat v povinnostech a záplavě informací o Digitální technické mapě…

Celý článek

Představujeme náš YouTube kanál

6. prosince, 2023

ENVIPARTNER představuje YouTube Kanál „Pasportujeme„: Váš průvodce světem nejnovějších technologií v oblasti mapování, sběru dat a…

Celý článek